O nás

IMG_8698

Jsme tři blízcí přátelé Filipito (Čech) a Paťka a Radoslav (Slováci), kteří se rozhodli na základě vlastní zkušenosti a blahodárných účinků na naše zdraví, rostliny v našich domovech, půdu, zvířata, naši planetu, posunout zařízení JIVA WATER více mezi lidi v Čechách, na Slovensku a postupně dále do Evropy.

Naší základní přirozeností je zdraví. Být zdraví a vitální po celý život. Když se podíváme kolem sebe, vidíme, že je to úplně opačně a to, co mnohokrát potřebujeme, máme přímo pod nosem a mnohdy to nevidíme. To, co máme přímo pod nosem je, že naše tělo je tvořeno z cca 80% vody a jakou vodu do sebe dáváme, tak se také cítíme.

Často se mluví o různých filtrech na vodu, které odstraňují z vody fyzické nečistoty, ale málokdo se dívá na to, že za fyzickým je další vrstva a to energická. Tak jako neexistuje i tělo bez duše. Zařízení Jiva vracejí vodě její ztracenou energii, kterou ztratila znečištěním a dlouhou cestou, než se k nám dostala.

Jsme velmi rádi, že nejen my tři cítíme účinky takové vody, která nás oživuje, ale také postupně stále více přicházející reference od našich spokojených zákazníků.

Voda je součástí nás i naší planety. Už dávno jsme pochopili, že chceme-li pomoci planetě, potřebujeme začít sami od sebe.

Texty jsou v češtině i když jsme takoví československý mix :)

Voda nás spojila opět dohromady...

Přidejte se do naší Facebook skupiny, ve které sdílíme naše osobní zkušenosti s Jivou a také zkušenosti lidí, kteří už Jivu mají doma. Přejít do skupiny teď :)

Kontakty:

Radoslav Zárecký SK: +421 915 585 875

Patrícia Kuklovská SK: +421 903 200 224

Filip Žabka CZ: +420 732 192 297